Test the Best - Jedovnice 2022

14. 06. 2022

UI - Singletrail Jedovnice.jpg

akce se koná: 24. - 26.6.2022

místo konání: Singletrail Moravský Kras - Jedovnice

Událost pořádá Specialized Bicycles a Test the Best - Specialized CZ/SK

 

 

Dokážete si představit Jedovnice bez Test The Best? My si nedokážeme Test The Best představit bez Jedovnic! A proto se po roce opět vracíme na místo činu, v plné polní a na celý prodloužený víkend. Šapitó rozbalíme tradičně v prostorech Autokempu Olšovec, hned pod kopcem Singletrailu Moravský kras.
A na co se letos můžete těšit? Na to nejlepší, samozřejmě... nejlehčí sériově vyráběné silniční kolo Aethos, sen štěrkoletců Diverge, a Epic, ten snad ani nemusíme představovat, kolikrát stanul na stupních vítězů XC závodů. Ale co třeba Epic Evo - jeho trailově orientovaný bratranec, na kterém pojedete nahoru stejně skoro rychle, jako dolů? Nebo sedněte na ikonický Stumpjumper, etalon trailového ježdění či jeho drsnější variantu, Stumpjumper Evo, u kterého budete limity hledat těžko. Pokud máte odvahu, otestujte Enduro a ty nejsyrovější trasy jeďte naplno! I s našimi e-biky Turbo si letos užijete spoustu zábavy - praktické a pohodlné Vado nebo lehounký e-gravel Creo SL vám vykouzlí úsměv na rtech. A pokud se vydáte na traily, máte na výběr od lehkého a hravého Leva SL nebo všehoschopného Keneva SL po silné a stabilní Turbo Levo 3. generace, které zas a znovu definuje kategorii celoodpružených e-biků - váš zážitek bude tak silný, že uvěříte, že je Specialized řízený alieny.

Testovací časy:
Pátek 24. 6. od 12 - 18h (čtyři testovací bloky)
Sobota 25. 6. od 10 - 18h (pět testovacích bloků)
Neděle 26. 6. od 10 - 16h (čtyři testovací bloky)

Jak Test The Best probíhá:
- Na testovací akci Test The Best se registrujte předem na webu www.testthebest.bike. Registrace ne místě je možná, avšak rezervace kol budou přednostně zpřístupněny účastníkům s online registrací.
- V místě konání akce ověříme vaše registrační údaje a podepíšeme zápůjční smlouvu. Přineste si proto dva doklady totožnosti s fotografií – ideálně občanský a řidičský průkaz. Testování probíhá zdarma, záloha není třeba.
- Rezervaci kol na daný den spustíme přesně hodinu před prvním startovacím blokem. Pokud tedy testování začíná od 10:00, ověření registračních údajů a rezervaci kol otevřeme v 9 hodin.
- V kalendáři akcí na testthebest.bike si prohlédněte kola, která na dané Test The Best vezeme, ať víte, které modely byste rádi otestovali. Mějte připravenou také náhradní volbu. O některé modely je velký zájem a ačkoli pro to děláme maximum, nemůžeme slíbit, že se dostane úplně na každého. Více informací o modelech kol naleznete na stránkách www.specialized.com.
- Testovací bloky jsou hodinové, po každém bloku máme 30 minut rezervu na připravení kola pro dalšího zájemce. Na začátku každého dne si můžete zarezervovat kola na jakýkoli testovací blok dne. Každý účastník si může na akci vyzkoušet dvě kola (dva testovací bloky). Více pouze v případě volných kapacit.
Další důležité informace:
- Rezervace kol předem online ani jinak není možná, pouze na místě!

Na akci máme platformové pedály a systém SPD, avšak můžete si samozřejmě přinést svoje. Helma je povinná, bez té vás na kolo nepustíme!
Při rezervaci kol je nutný občanský průkaz pro kontrolu s vaší online registrací!
Těšíme se na shledání s vámi!
Tým Specialized

Zpět