Pumptrack Brumov-Bylnice

Pumptrack Brumov-Bylnice

Freestyle den 2022 - Bikepark Brumov-Bylnice

KDY: sobota 4. června 2022 v 12:00 až 20:00 hod.

 

Zveme tě na pohodový den do bikeparku Brumov-Bylnice, kde si budeš moct vyzkoušet Freestyle BMX nebo Freestyle koloběžku. Freestyle den se letos uskuteční už 4.6.2022. Začínat budeme pozvolna kolem 12:00 hod. a akce skončí zhruba v 19:00 hod.

Na Freestyle dnu pro tebe budeme mít opět připraveno:
- Soutěže: Abys neodcházel/a s prázdnou, vymysleli jsme pro tebe pár soutěží, kde můžeš vyhrát několik drobností.
- Občerstvení: Točené pivo (to spíš pro rodiče), točená limča a na zahnání hladu se taky něco najde.
- Dětské překážky: Náš bikepark po nedávné rekonstrukci disponuje už opravdu velkými a těžkými překážkami. Na první svezení to chce něco menšího, proto budeme mít nahoře na betonové ploše několik menších překážek na vyzkoušení základních skoků.
- Půjčovna BMX kol: Kola budeme mít k dispozici od našeho stálého partnera TBB-BIKE. Nemusíš se tedy bát, budou k dispozici vyladěná kola všech velikostí.
- Půjčovna Freestyle koloběžek: K dispozici budeme mít opět také několik koloběžek. Pokud tě tento sport zajímá, můžeš se přijít podívat na náš progres a případně se zapojit do budoucí výstavby koloběžkových překážek.

Freestyle den je ideální pro každého, kdo by chtěl s adrenalinovým sportem začít, ale neví jak. U nás si můžeš vyzkoušet jak kolo, tak koloběžku a ověřit si, že je tento sport i pro tebe!

Vem s sebou i rodiče, ať se přijdou podívat na tvůj nový koníček.
Freestyle je zábava a za zkoušku nic nedáš. Těšíme se na tebe!

Základní informace

Lokalita: Brumov, Zátiší 647

GPS: 49°5’41.590″N 18°1’48.454″E

Kraj: Zlínský

Další info: asfaltový povrch