Trailpark Plešivec

Trailpark Plešivec

Trailpark Plešivec

Trailpark Michala Prokopa na Plešivci je zbrusu nový trailpark v České republice vybudovaný pod taktovkou trojnásobného mistra světa ve fourcrossu Michala Prokopa.

Trailpark obsluhovaný lanovou dráhou & nabízející flow traily všech obtížností je vhodný pro každého - začátečníka až po toho nejzkušenějšího jezdce. Věříme, že trailpark si zamiluje každý nadšenec pro horská kola & přírodu.

Traily

BELLA TRAIL
Mírně klesající trail velmi lehké obtížnosti. Délka 8100m.
 

TÝNA TRAIL
Mírně klesající trail velmi lehké obtížnosti. Délka 4700m.
 

HELEN TRAIL
Mírně klesající trail lehké obtížnosti, ideální pro začátečníky i rodiny s dětmi. Upravený flowtrail, hravě houpavý a klesající trail lehké obtížnosti. Obsahuje množství terénních vln a klopených zatáček a je oblíben jezdci všech úrovní od mírně pokročilých až po zkušené milovníky trailů. Délka 5100m & převýšení 226m.
 

NIKI TRAIL
Středně obtížný trail určený cyklistům, kteří mají již zkušenosti s jízdou v terénu. Hravě houpavý trail s přírodním povrchem plný boulí, klopenek a menších skoků, okořeněný technickými prvky z kamenů. Trail pro mírně pokročilé až zkušené bikery. Délka 4100m & převýšení 226m.
 

DANIELA TRAIL & JELENA EXTREME TRAIL
Traily těžké obtížnosti vhodné pouze pro technicky velmi vyspělé bikery s vysokou úrovní dovedností v ovládání kola. Traily s přírodním povrchem v prudkém svahu s vysoce technickým a extrémně náročným terénem. Některé části trailů obsahují nestabilní terén, menší dropy, prudká kamenitá klesání a jízdu po odkloněném svahu. Délka 1200m & převýšení 291m, resp. délka 2100m & převýšení 228m.

Zázemí

  • K dispozici bude také půjčovna kol & vybavení nebo cykloservis.
  • Návštěvníci trailparku také mohou využít stravovacích služeb v restauraci Plešivec nebo v baru s venkovním grilem 'U Dostyho'.
  • V celém areálu jsou k dispozici 2 hlavní bezplatná parkoviště: u lanovky ve Pstruží - 250 míst; na Plešiveckých loukách u dětského parku (odbočka z cesty Abertamy – Boží dar) – 300 míst

Základní informace

Lokalita: TrailPark Plešivec, Pstruží 71, 365 01 Pstruží

GPS: 50°21’20.956″N 12°50’21.577″E

Kraj: Karlovarský

Web: trailparkplesivec.cz

E-mail: info@trailparkplesivec.cz

Telefon: +420 601 563 536

Délka tratí celkem: 8 km

Náročnost: Střední – Extrémně těžká

Počet stezek: 3

Typy tratí: Singletrail, Enduro / freeride, Přírodní trail

Další info: Aktuálně sezóna 2023 otevřena.

Otevírací doba

Středa - Neděle 9:00 - 17:00

Střediska v okolí